Not logged in
Overview / Vejle / Elbo / Fredericia købstad / Census / 1930
List of sublevels on census pages for Fredericia købstad
  Source nNameStatusMappedNo. pagesRecorded namesCompleted
       
Page size:
 138 items in 7 pages
6. Julivej, lige nr. Open 0.00%10500.00%
6. Julivej, ulige nr. Open 0.00%7100.00%
Agnesvej Open 0.00%700.00%
Akseltorvet Open 0.00%300.00%
Anders Billesvej Open 0.00%8900.00%
Anemonevej Open 0.00%1700.00%
Annavej Open 0.00%300.00%
Ansgarsvej Open 0.00%9500.00%
Bajonetten Open 0.00%1500.00%
Baldersvej Open 0.00%4500.00%
Barakkerne Open 0.00%6900.00%
Bertil Bruuns Vej Open 0.00%1100.00%
Bjergegade, lige nr. Open 0.00%25300.00%
Bjergegade, ulige nr. Open 0.00%28000.00%
Blichersvej Open 0.00%3700.00%
Bodilsvej Open 0.00%300.00%
Brovej Open 0.00%3100.00%
Bülowsvej Open 0.00%2300.00%
Calvinsvej Open 0.00%12300.00%
Cathrinevej Open 0.00%1100.00%
  • NoFilter
  • Contains
  • DoesNotContain
  • StartsWith
  • EndsWith
  • EqualTo
  • NotEqualTo
  • GreaterThan
  • LessThan
  • GreaterThanOrEqualTo
  • LessThanOrEqualTo
  • Between
  • NotBetween
  • IsEmpty
  • NotIsEmpty
  • IsNull
  • NotIsNull
  • Custom
Hvem boede i Fredericia købstad i 1930: