Not logged in
Overview / København / København (Staden) / Klædebo Kvarter / Census / 1930
List of sublevels on census pages for Klædebo Kvarter
  Source nNameStatusMappedNo. pagesRecorded namesCompleted
Dyrkøb Open 0.00%1700.00%
Fiolstræde, lige nr. Open 0.00%25900.00%
Fiolstræde, ulige nr. Open 0.00%20400.00%
Frederiksborggade, lige nr. Open 0.00%37600.00%
Frederiksborggade, ulige nr. Open 0.00%29800.00%
Kannikestræde, Store Open 0.00%19100.00%
Kannikestræde,Lille Open 0.00%5900.00%
Krystalgade, lige nr. Open 0.00%14300.00%
Krystalgade, ulige nr. Open 0.00%12300.00%
Kultorvet Open 0.00%6300.00%
Peder Hvitfeldts Stræde Open 0.00%27400.00%
Rosenborggade Open 0.00%20700.00%
Rosengården Open 0.00%31800.00%
Skt. Gjertrudsstræde Open 0.00%11900.00%
Tornebuskegade Open 0.00%5500.00%
Hvem boede i Klædebo Kvarter i 1930: