Not logged in
Overview / Randers / Støvring / Randers Købstad / Census / 1925
List of sublevels on census pages for Randers Købstad
  Source nNameStatusMappedNo. pagesRecorded namesCompleted
       
Page size:
 189 items in 10 pages
Steen Blichersgade Open 0.00%8300.00%
Stemannsgade Open 0.00%2100.00%
Stjernevej Open 0.00%6400.00%
Store Kirkestræde Open 0.00%500.00%
Store Rosengård Open 0.00%2800.00%
Store Voldgade Open 0.00%3700.00%
Storegade Open 0.00%4600.00%
Sønder Boulevard Open 0.00%400.00%
Søndergade Open 0.00%1700.00%
Søpavillonen Open 0.00%400.00%
Søren Møllersgade lige nr. Open 0.00%9200.00%
Søren Møllersgade ulige nr. Open 0.00%7200.00%
Taarngade Open 0.00%900.00%
Thomas Borupstræde Open 0.00%1100.00%
Tinghusplads Open 0.00%1100.00%
Tjørnevej Open 0.00%2300.00%
Torvegade Open 0.00%5100.00%
Tranekærsvej Open 0.00%400.00%
Trangstræde Open 0.00%5000.00%
Trapsgade Open 0.00%400.00%
  • NoFilter
  • Contains
  • DoesNotContain
  • StartsWith
  • EndsWith
  • EqualTo
  • NotEqualTo
  • GreaterThan
  • LessThan
  • GreaterThanOrEqualTo
  • LessThanOrEqualTo
  • Between
  • NotBetween
  • IsEmpty
  • NotIsEmpty
  • IsNull
  • NotIsNull
  • Custom
Hvem boede i Randers Købstad i 1925: