Not logged in
Overview / Randers / Støvring / Randers Købstad / Census / 1925
List of sublevels on census pages for Randers Købstad
  Source nNameStatusMappedNo. pagesRecorded namesCompleted
       
Page size:
 189 items in 10 pages
Fabersvej Open 0.00%6200.00%
Fabrikstræde Open 0.00%3300.00%
Fischersgade Open 0.00%1900.00%
Fjordgade Open 0.00%2840.00%
Flintebjergallè Open 0.00%2300.00%
Fortunavej Open 0.00%2500.00%
Fredensgade Open 0.00%7100.00%
Frederiksgade Open 0.00%4300.00%
Frederiksplads Open 0.00%3000.00%
Fyensgade Open 0.00%2900.00%
Gammel-Hobrovej Open 0.00%3300.00%
Gammel-Jennumvej Open 0.00%3100.00%
Gammel-Møllevej Open 0.00%1900.00%
Gethersvej Open 0.00%5000.00%
Godthåbsvej Open 0.00%1300.00%
Gramsgade Open 0.00%400.00%
Grønnegade Open 0.00%2300.00%
Hadsundvej, lige nr. 6 - 66 Open 0.00%10700.00%
Hadsundvej, lige nr. 6 – 66 Open 0.00%10000.00%
Hadsundvej, ulige nr. 1 - 45 Open 0.00%8000.00%
  • NoFilter
  • Contains
  • DoesNotContain
  • StartsWith
  • EndsWith
  • EqualTo
  • NotEqualTo
  • GreaterThan
  • LessThan
  • GreaterThanOrEqualTo
  • LessThanOrEqualTo
  • Between
  • NotBetween
  • IsEmpty
  • NotIsEmpty
  • IsNull
  • NotIsNull
  • Custom
Hvem boede i Randers Købstad i 1925: